Přehled recenzí
- opět zdravá alternativa, když si chcete dopřát něco malého, s chutí hořké čokolády- u nás ideálně pro tatínky
- nejsou
výborné spojení zdravého pohankového základu s chutí hořké čokolády
Ověřený emailový kontakt
Jednoduchá priprava
Uvítala bych návod,kolik kase na kolik vody a jaká teplota.
Spokojenost
Ověřený emailový kontakt
Zatím mi ještě objednávka nedorazila, tak nemůžu moc hodnotit
Ověřený emailový kontakt
Docela dobré
- dost soly- málo česneku
Mohly by být míň slané i když to není nic hrozného a mohly by být víc česnekové.
Ověřený emailový kontakt




