Vážení zákazníci,

Prázdninový režim:

Z důvodu vybírání dovolených pouze v našem e-obchůdku prázdniny 2021: budeme zasílat s různými přestávkami.

Od 15. 7. do 18.7. nezasíláme.

Od 29. 7. do 1.8. nezasíláme.

Od 12. 8. do 16. 8. nezasíláme.

Od 18. 8. do 6. 9. nezasíláme gastra.

Děkujeme za pochopení.

Pohankový mlýn Šmajstrla na Kopané je stále otevřen v obvyklých pracovních časech a osobní nákupy jsou možné dle určené pracovní doby mlýna, na místě Kopaná 806 Frenštát pod Radhoštěm. 

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den
VALAŠSKÁ POHANKA s.r.o.

Levně, chutně, bezlepkově i bez mléka a vajec - Markéta Učíková

V této krásně a hlavně prakticky napsané kuchařce doplněné spoustou pěkných fotografií a obrázků u většiny receptů se můžete inspirovat bezlepkovými recepty bez mléka a vajec, navíc i bez škrobů a rýže. Paní Markéta Učíková je sama alergička na některé potraviny a vařit či péci bez mléka a vajec, k tomu bezlepkově, je... více
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
318.18 Kč bez DPH
Skladem
350 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Recenze (1)
Diskuse

Levně, chutně, bezlepkově i bez mléka a vajec - Markéta Učíková

V této krásně a hlavně prakticky napsané kuchařce doplněné spoustou pěkných fotografií a obrázků u většiny receptů se můžete inspirovat bezlepkovými recepty bez mléka a vajec, navíc i bez škrobů a rýže.
Paní Markéta Učíková je sama alergička na některé potraviny a vařit či péci bez mléka a vajec, k tomu bezlepkově, je velice náročné a také nemalá zkouška trpělivosti. Knihu se rozhodla vydat, protože na trhu není žádná takto zaměřená kuchařka. Většina náhražek za vejce či mléko je vždy za použití škrobů - a to není dobře. Paní Markéta své recepty vypilovala k dokonalosti a dokázala, že i kynutý knedlík ke guláši (bez pšeničné mouky, mléka a vajec) si díky jejímu umu připravíte sami doma. Několik stránek také věnovala rozborům potravin při této bezlepkové dietě, která leckomu může život zkomplikovat. Pokud se musíte stravovat bez lepku, mléka a vajec, je zapotřebí si uvědomit, že "jen dieta" nestačí dostatečně vyživovat Vaše tělo. Proto musíte užívat doplňky stravy. Při této dietě především chybí dostatečný příjem vápníku, který se v těle vstřebává pomocí vitamínu D a také spousta jiných vitamínů a minerálů. Vše je v knize dostatečně rozepsáno. Při této dietě zde také neschází důležité rozdělení způsobu stravování pro jednotlivé věkové kategorie s množstvím doporučených denních dávek v potravinách. Vše je v knize pěkně a srozumitelně vysvětleno.

Celkové hodnocení:
100%
Blanka Dopitová
100%
Kvalitní zpracování jednoduchých a levných receptů.
Tato kniha je úžasná, recety od pečiva, paštik a hlavních jídel doprovázené úžasnými fotkami. Na úvod cenné rady. Na závěr i něco o historii, o dietě, vitamínech a minerálech. Spousta chutných a zdravých receptů.

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Levně, chutně, bezlepkově i bez mléka a vajec - Markéta Učíková

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
VALAŠSKÁ POHANKA s.r.o.
Trojanovice 509
74401 Trojanovice
Česká republika
IČO: 03278441
DIČ: CZ03278441
Textové stránky