Vážení a milí zákazníci,

začali jsme nově zasílat na výdejní místa, která nabízí DPD, ale nemůžeme zasílat naše výrobky větších rozměrů a vah do výdejních boxů. POZOR, vícekusové zásilky nelze zasílat na výdejní místa! Bohužel zatím jsme ve zkušebním obdoví a vychytáváme chyby. Adresy které boxy nabízí automaticky vyrušit zatím nelze. Prosíme nevybírejte si boxy. Budeme nuceni zásilky přesměrovat na výdejní místa.

Ani Dvořáková-(roz.Šmajstrlová)

VALAŠSKÁ POHANKA s.r.o.

Pro velký zájem a příjem objednávek, prosíme o strpení, jsou vyřizovány postupně. 

Děkujeme za pochopení.

 

 

Levně, chutně, bezlepkově i bez mléka a vajec - Markéta Učíková

V této krásně a hlavně prakticky napsané kuchařce doplněné spoustou pěkných fotografií a obrázků u většiny receptů se můžete inspirovat bezlepkovými recepty bez mléka a vajec, navíc i bez škrobů a rýže. Paní Markéta Učíková je sama alergička na některé potraviny a vařit či péci bez mléka a vajec, k tomu bezlepkově, je... více
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
365 Kč bez DPH
Skladem
365 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Recenze (1)
Diskuse

Levně, chutně, bezlepkově i bez mléka a vajec - Markéta Učíková

V této krásně a hlavně prakticky napsané kuchařce doplněné spoustou pěkných fotografií a obrázků u většiny receptů se můžete inspirovat bezlepkovými recepty bez mléka a vajec, navíc i bez škrobů a rýže.
Paní Markéta Učíková je sama alergička na některé potraviny a vařit či péci bez mléka a vajec, k tomu bezlepkově, je velice náročné a také nemalá zkouška trpělivosti. Knihu se rozhodla vydat, protože na trhu není žádná takto zaměřená kuchařka. Většina náhražek za vejce či mléko je vždy za použití škrobů - a to není dobře. Paní Markéta své recepty vypilovala k dokonalosti a dokázala, že i kynutý knedlík ke guláši (bez pšeničné mouky, mléka a vajec) si díky jejímu umu připravíte sami doma. Několik stránek také věnovala rozborům potravin při této bezlepkové dietě, která leckomu může život zkomplikovat. Pokud se musíte stravovat bez lepku, mléka a vajec, je zapotřebí si uvědomit, že "jen dieta" nestačí dostatečně vyživovat Vaše tělo. Proto musíte užívat doplňky stravy. Při této dietě především chybí dostatečný příjem vápníku, který se v těle vstřebává pomocí vitamínu D a také spousta jiných vitamínů a minerálů. Vše je v knize dostatečně rozepsáno. Při této dietě zde také neschází důležité rozdělení způsobu stravování pro jednotlivé věkové kategorie s množstvím doporučených denních dávek v potravinách. Vše je v knize pěkně a srozumitelně vysvětleno.

Celkové hodnocení:
100%
Blanka D.
100%
Kvalitní zpracování jednoduchých a levných receptů.
Tato kniha je úžasná, recety od pečiva, paštik a hlavních jídel doprovázené úžasnými fotkami. Na úvod cenné rady. Na závěr i něco o historii, o dietě, vitamínech a minerálech. Spousta chutných a zdravých receptů.

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat příspěvek

Levně, chutně, bezlepkově i bez mléka a vajec - Markéta Učíková

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
VALAŠSKÁ POHANKA s.r.o.
Trojanovice 509
74401 Trojanovice
Česká republika
IČO: 03278441
DIČ: CZ03278441
Mastercard
ThePay
Visa